XIV Konferencja chirurgiczna
12-13 maja 2022r., Białystok

Wstęp

  Mam niezmierną przyjemność i zaszczyt zaprosić Państwa do udziału w kolejnej Konferencji organizowanej przez I Klinikę Chirurgii Ogólnej i Endokrynologiczną UMB.
Tematem wiodącym bieżącej Konferencji są zdarzenia niepożądane w wideochirurgii, a przyjazd do Białegostoku wybitnych autorytetów w chirurgii laparoskopowej, z kraju i z zagranicy, stanowi o atrakcyjności naszej inicjatywy i jest najlepszą gwarancję wysokiego poziomu merytorycznego. 

  Tradycyjnie Konferencję poprzedzą dwudniowe warsztaty dedykowane zaawansowanym zabiegom laparoskopowym. Zaplanowaliśmy operacje zarówno przepuklin rozworu przełykowego, jak również guzów nadnerczy oraz jelita grubego, a także rewizyjne zabiegi otyłości.  

   Jestem głęboko przekonany, że zarówno tematyka spotkania, bardzo istotna przede wszystkim z praktycznego punktu widzenia oraz udział wybitnych ekspertów, a także lokalna atmosfera, zieleń i gościnność Podlasia stworzą świetne warunki do dzielenia się swoimi doświadczeniami i pozostawią w Państwa pamięci same miłe wspomnienia.  

   Tegoroczna Konferencja jest szczególna, gdyż połączona jest z jubileuszem 30-lecia chirurgii małoinwazyjnej na Podlasiu. 

 

 

  

 

Serdecznie zapraszamy do Białegostoku  

 


Prof. dr hab. Jacek Dadan
Przewodniczący Komitetu Organizacyjnego

Biuro konferencji: Białystok ul. M.C. Skłodowskiej 24, tel 85 831 82 79, e-mail: klchirog@umb.edu.pl 


~ copyright © 2012-2022 Chirurdzy ~ idea, gfx & code by D3Studio ~ all rights reserved ~ 14616 / 11 / 1